Visual Merchandiser/Commercial manager

Plný PÚ
image/svg+xml 1 108,3 € za mesiac
Odmeny - mesačné bonusy podľa dosiahnutých tržieb
Pracovná zmluva
Študenti Nie

Odpovedať

Čo Vás čaká u nás

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

WE LOVE WHAT WE DO!

V Inditexe sú naše obchody našou DNA a miesto, kde to všetko začína! Práve z obchodov a od úžasných ľudí, ktorí s nami pracujú, sa učíme a vďaka nim rastieme. S viac ako 174 000 zamestnancami na celom svete vám poskytneme tie najlepšie príležitosti na rast!

Máš vášeň pre módu a najnovšie módne trendy? Hľadáš vzrušujúcu novú príležitosť a nebojíš sa výzvy? Dorozumieš sa po anglicky a vedenie tímu Ti nie je cudzie? Tak sa pridaj k nášmu tímu a rob každý deň niečo úžasné!

Pre náš obchod ZARA v Bratislave hľadáme kolegu na pozíciu:

VISUAL MERCHANDISER / COMMERCIAL MANAGER
pre pánske alebo detské oddelenie

Visual Merchandiser /Commercial Manager je neoddeliteľnou súčasťou imidžu Zary. Potrebujeme profesionálneho a na detail zameraného človeka, ktorý má motivácie na rozdávanie!

Čo ponúkame:

Okrem konkurencie schopného platu získaš tiež 25% zľavu na nákup najnovších trendov ktorejkoľvek zo značiek INDITEX a rozmanitý balíček benefitov vrátane príspevku na stravovanie a Multisport karty.

Náš interný talent je našim najväčším aktívom a sme hrdí na to, že ponúkame interné propagačné programy, kde nájdeš príležitosti k rastu, e-learningové a školiace programy, sociálne projekty a spôsoby, ako sa zapojiť a prispieť k lepšej spoločnosti.

Zamestnanecké výhody, benefity

• stravné lístky v kreditnej podobe
• zamestnaneckú zľavu 25%
• Multisport kartu
• možnosť kariérneho rastu
• pracovnú uniformu
• prácu v najväčšej módnej spoločnosti sveta!

Informácie o výberovom konaní

Inditex je zamestnávateľom podporujúcim rovnaké príležitosti. So všetkými uchádzačmi sa bude zaobchádzať rovnocenne a nebudú diskriminovaní na základe rodovej príslušnosti, etnického pôvodu, pohlavia, rodinného stavu, sexuálnej orientácie, invalidity alebo veku.

Čo čakáme od Vás

Hlavná náplň práce:

• Umiestňovanie produktov na predajni a komerčná analýza prodajov
• Organizácia dňa dodávky
• Zodpovednosť za udržovanie image prodejne
• Znalosť produktu a kolekcií na prodejni
• Zaistenie doplnenia produktu na predajni

Požadujeme:

• Skúsenosť na podobnej pozícii
• Anglický a slovenský jazyk na veľmi dobrej úrovni
• Analytické a komerčné myslenie
• Organizačné schopnosti
• Flexibilný prístup k riešeniu problémov
• Schopnosť viesť a motivovať tím k plneniu cieľov
• Orientáciu v trendoch

Zhrnutie

Ako si Vás predstavujeme
Nákupné centrum: Aupark Bratislava (Bratislava)
Značka: Zara
Druh pozície: Pracovník predajne
Časový úväzok: Plný PÚ
Dátum nástupu: Ihneď
Názov pozície: Visual Merchandiser/Commercial manager
Typ zmluvného vzťahu: Trvalý pracovný pomer - TPP
Doba trvania pracovného vzťahu: Na dobu neurčitú
Mzda: 1 108,3 € za mesiac
Odmeny: mesačné bonusy podľa dosiahnutých tržieb
Benefity: Stravné lístky, Firemné akcie, Zľavy na firemné produkty, Flexibilná pracovná doba, Príspevok na šport alebo voľný čas
Vhodné pre študentov: Nie
Požadované minimálne vzdelanie: Stredoškolské
Znalosť jazyka:
sk - Pokročilá znalosť
en - Aspoň menej pokročilý
Odpovedať