Informácie pre firmy

Nie sme pracovný portál

INFORMÁCIE PRE FIRMY PRIHLÁSENIE PRE ADMINISTRÁCIU

 

„Po pár mesiacoch spolupráce sme pochopili, že nejde o ďalší inzertný portál. Jednoduchosť používania služby pracevnakupnimcentru.cz nás milo prekvapila. Výsledky hodnotíme pozitívne a cena 155 Eur/mesiac sa nám oplatí aj pri počte 9 predajní v ČR, teda dokážem si predstaviť, že pre ostatných nájomcov NC s desiatkami predajní sa musí jednať o super efektívny nástroj.“

(Markéta Pražská, recruitment, Retail Fashion s.r.o., spoločnosť používa pre 9 predajní v ČR od roku 2019)    

„Vďaka spolupráci s PráceVNC sa podarilo výrazne znížiť výdavky na inzerciu u inzertných portálov, bez ktorých sa teraz po väčšinu roku celkom obídeme. Naviac, úspora času je extrémna.“

(Zdeněk Špála, HR department, Hennes & Mauritz CZ s.r.o., spoločnosť používa pre viac ako 40 predajní od roku 2019)    

„Mnoho ľudí sa v dnešnej situácii na trhu práce hlási samo, alebo na základe vyskúšaných inzertných portálov. Veľký počet CV automaticky neznamená kvalitných uchádzačov. Preto používame službu pracevnakupnimcentru.cz. V porovnaní s inzertnými portálmi dostávame menej CV, ale od uchádzačov, ktorí si prácu v nákupnom centre sami našli a presne vedia, na akú pozíciu reagujú.“

(Dominika Stašková, manažérka náboru Tesco Stores ČR a.s., spoločnosť používa pre viac ako 20 predajní v ČR od roku 2019)

 

Koľko to stojí

Mesačný poplatok závisí iba na počte predajní, ktoré sú na portáli zverejnené. Nezáleží na počte pracovných ponúk a ani na tom, ako dlho sú pracovné ponuky zverejnené. Aj tým sa líšime od inzertných serverov. 

Môžete začať pridávať pracovné príležitosti hneď, nie je treba čakať až po zaplatení prvého mesačného poplatku.

Možnosť ukončenia alebo prerušenia zverejňovania pracovných príležitostí je taktiež okamžitá.

Prečo sa zdá mesačný poplatok väčšine firiem podozrivo nízky? Pretože sú zvyknuté na pracovné portály, a to my nie sme.

 

CENNÍK 2024

neobmedzený počet ponúk, neobmedzená dľžka trvania

  6 a viac
155 EUR
mesačne za všetky predajne
  2 až 5
95 EUR
mesčne za všetky predajne
  1
25 EUR 
mesačne za svoju predajňu

 

Kto a ako spravuje obsah

Jednotlivé pracovné ponuky, ich znenie, neskoršie úpravy a reakcie na ponuky si kompletne spravuje zástupca značky zo svojho firemného účtu.
Správu pracovných ponúk zvládne každá osoba so základnou znalosťou práce na počítači, bez akéhokoľvek zaškolenia.
Jednotlivé pracovné ponuky môže vkladať a upravovať priamo i sám manažér konkrétnej predajne (pokiaľ má oprávnenie).
Vytvorenie a zverejnenie jednej pracovnej ponuky trvá niekoľko minút.
Informácie o značke, počte a zaradení predajní do nákupných centier spravuje prevádzkovateľ webu (jedná sa o stále a len občasne upravované informácie).

 

Aké mám čakať výsledky

Portál slúži nájomcom NC ako celoročný a jednotný spôsob, ako zverejňovať pracovné ponuky vo svojich predajniach v NC.
Celý portál, podpora zo strany nákupných centier a obchodné podmienky sú nastavené tak, aby nájomcovia NC používali portál dlhodobo a nemuseli premýšľať, či vyprší platnosť inzerátu, alebo či môžu pridať ešte aktuálnu ponuku na sezónneho brigádnika.

 

Prečo sú tu všetky nákupné centrá v republike a ako je možné, že skoro všetci nájomcovia z nákupných centier začínajú použivať tento portál?

Čím viac NC bude zapojených, tým väčšiu publicitu portál získa, a tým lepšie výsledky môžu nájomcovia NC očakávať.
Nákupné centrá priamo a dlhodobo zaisťujú PR celému portálu, pretože je aj v ich záujme, aby nájomcovia mali kvalitný personál a dobré finančné výsledky.
Pre nájomcov NC sme jedinou možnosťou, ako jednotným a jednoduchým spôsobom pracovať s ponukami práce v celej SR, po celý rok.
Naviac, služba vznikla na základe reálnej potreby nájomcov zjednotiť nábor personálu, teda už pred vznikom portálu existoval dopyt po tomto type služby. 

 

Koho mám po ruke a kto mi pomôže

Portál nepracuje ako nastavený robot bez možnosti ľudského zásahu, a preto majú správcovia webu možnosť zasiahnuť do jeho obsahu takmer kedykoľvek a okamžite. Nemusíte sa teda obávať, že by sa na prevedenie úpravy čakalo niekoľko hodín, alebo že by bolo potrebné volať technického administrátora mimo SR.

Náš tím vám pomôže správne publikovať informácie a spravovať jednotlivé pracovné ponuky, ktoré si skôr či neskôr budete spravovať samy, pretože to už nemôže byť jednoduchšie.

Na začiatku, keď sa s portálom a vkladaním ponúk len zoznamujete, sme vám k dispozícii pri každom kroku ako emailom, tak telefonicky.

 

Chcem si len skúsiť vložiť ponuku

Je logické, že si budete chcieť najprv vyskúšať, aké je jednoduché vkladanie pracovných ponúk a aké všetky možnosti portál ponúka.

Áno, existuje možnosť vyskúšať si prácu s portálom.V takom prípade nám zavolajte, alebo napíšte email a behom 15 minútového telefonátu sme schopný založiť Vám účet a previesť Vás krok za krokom vytvorením prvej pracovnej ponuky. Neskôr si môžete sami v kľude skúšať, čo všetko portál dokáže.

Telefón centrála Praha: +420 777 714 604
Email obchodný tím: office@pracavnakupnomcentre.sk

 

Začať vkladať ponuky na portál

Pokiaľ ešte nie ste aktívnym klientom, napíšte nám názov Vašej značky alebo predajní v NC, pre ktoré budete prostredníctvom nášho webu hľadať personál a my sa s Vami spojíme obratom. Samozrejme nám môžete taktiež zavolať a behom dvoch hodín budete mať svoje pracovné ponuky zverejnené.

Telefón: +421 902 317 387
Email obchodný tím: jana.nemckova@pracavnakupnomcentre.sk

 

Pre zobrazenie kompletných firemných údajov kliknite na Kontakty
member of jobsatmall.com

V SPOLUPRÁCI S NÁKUPNÝMI CENTRAMI

Projekt je oficiálne podporovaný zo strany NC ako platforma pre hľadanie zamestnancov.
Nákupné centrá zaisťujú celorepublikovú a dlhodobú publicitu potrálu.