Hľadáš prácu?

Nie sme agentúra

Všetci, ktorí hľadajú alebo ponúkajú prácu v nákupných centrách sa stretávajú na tomto mieste. Prečo? Pretože nie sme ďalší inzertný pracovný portál, nie sme agentúra ani žiadny sprostredkovateľ.

Našou úlohou je rozvíjať jediný portál, ktorý sa venuje pracovným príležitostiam v nákupných centrách (NC). Na našom webe sa venujeme výhradne pracovným príležitostiam v NC po celej Slovenskej republike, ktorých tu nájdete aktuálne viac ako 80.

Pre všetkých záujemcov o prácu je celý obsah kompletne zdarma.

Žiadne provízie, žiadne členstvá, dokonca ani svoj osobný účet si nemusíte otvárať, aby ste si mohli prehliadať a odpovedať na pracovnú ponuku.

Firmy platia mesačný poplatok za to, že môžu celoročne na jednom mieste oslovovať pracovnými ponukami cieľovú skupinu záujemcov o prácu v NC.

Aj preto vás na našom portáli nebude obťažovať ani jedna reklama.

Pri všetkých ponukách práce, ktoré tu nájdete, uvidíte prehľadne aj praktické informácie, napr. či je práca vhodná pre študentov, či je možné pracovať na skrátený úväzok, alebo aké benefity zamestnávateľ ponúka.

Záujemcovia o prácu sa nemusia uspokojiť len s prehliadaním pracovných príležitostí, ale majú možnosť vybrať si a osloviť konkrétne predajne, alebo celú skupinu predajní (napríklad ak viete, že chcete pracovať v predajni so športovým vybavením, tak jedným vyplneným formulárom kontaktujete všetky športové predajne). Firmy (spoločnosti) sa potom môžu ozvať priamo vám.

Portál je priamo podporovaný zo strany nákupných centier, ktoré si prajú, aby ich nájomcovia mali v predajniach kvalitný personál.

STE TU SPRÁVNE.

80+ nákupných centier, 200+ značiek a veľa pracovných príležitostí