EPERIA Shopping Mall, dvojpodlažné, moderné, regionálne nákupné centrum s celkovou prenajímateľnou plochou 22 000 m2.

Nákupné centrum vyrástlo už v existujúcej  obchodnej zóne na sídlisku Sekčov.

Do Prešova prináša stovku obchodov a renomované módne značky ako napríklad H&M, C&A, Lindex, New Yorker, A3 sport, Exi Sport či CCC. Nechýba nový koncept potravín Fresh Supermarket, či dodatkový zákaznícky servis a služby food court, nový kulinársky a reštauračný zámer. Svoje miesto tu majú kaviarne a rôzne gastro prevádzky, medzi inými Café Dias, kubánsky bar La Cubanita, Sedliacky dvor alebo úplne nový reštauračný koncept Šariš. Návštevníci môžu využívať tiež užitočné služby pošty, mobilných operátorov - Telekomu, Orangeu a O2 a finančné služby Slovenskej sporiteľne, Tatra banky či Poštovej banky.

Dominantu EPERIE tvorí centrálne námestie otvorené cez dve podlažia, ktoré poskytuje priestor pre príležitostné kultúrne a verejné podujatia, aktivity pre deti a veľa iných atrakcií na načerpanie dobrej nálady, inšpirácie a strávenie príjemných chvíľ s rodinou.

V EPERII nájdete okrem oddychovej zóny so zeleňou a informačným pultom tiež dostatok parkovacích miest. V podzemí zaparkuje do 200 áut a ďalších 400 na teréne.

EPERIA myslí aj na cyklistov a vyznávačov moderného, mestského životného štýlu a je bezbariérová. Bezplatná wifi je samozrejmosťou.


TIP
Viete, že môžete poslať správu so záujmom o prácu viacerým predajniam naraz?