Pracuj ako asistent/ka predaja v novootvorenej exkluzívnej predajni nemeckej luxusnej značky!

Plný PÚ
image/svg+xml 1 100 - 1 300 € za mesiac
Odmeny - áno
Pracovná zmluva
Študenti Áno

Odpovedať

Čo Vás čaká u nás

Ak bunda, tak jedine Wellensteyn, pretože jej nositeľ sa v nej cíti pohodlne a teplo aj v tom najdrsnejšom počasí. Práve to robí zo značky Wellensteyn kultovú značku búnd, ktorá vyniká aj medzi prémiovými odevnými výrobkami.

Kvalitnou obsluhou v našich predajniach pomáhame každému zákazníkovi vybrať si ten najvhodnejší produkt. Ceníme si nasadenie a prácu.
Hľadáme asistenta/asistentku predaja do našej novootvorenej predajne! Pridáš sa k nám v našej misii? Prihlás sa!

Náplň práce:

  • najdôležitejšie je milo pomáhať zákazníkom pri orientácii a nakupovaní,
  • zodpovednosť za pokladňu a predaj výrobkov,
  • uvítame Tvoje nápady ohľadne predajne, kreativitu a snahu oceníme,
  • pridelené úlohy splniť precízne.

 Požiadavky týkajúce sa tejto pracovnej pozície:

  • milá a zdvorilá osobnosť,
  • práca s počítačom na užívateľskej úrovni,
  • uvítame maďarský, anglický alebo nemecký jazyk,
  • si otvorený a energický človek, ktorý je pre prácu nadšený rovnako ako my.

Čo ponúkame:

  • práca v exkluzívnej predajni, predaj nemeckej luxusnej značky
  • bonus na základe predaja a Tvojho individuálneho výkonu
  • zvýšenie platu: po 3 mesiacoch v prvom roku, potom každoročne,
  • po skúšobnej dobe 50 % zamestnaneckú zľavu,
  • príspevok na stravovanie,
  • bezplatná káva a čaj počas pracovnej doby
  • stabilná spoločnosť, dlhodobá pracovná príležitosť
  • počas zaškolenia Ti budeme oporou, nehodíme ťa hneď do hlbokej vody – naším cieľom je, aby si mal(a) solídne znalosti a vystupoval(a) sebavedomo.

A teraz si na ťahu Ty – Prihlás sa!

Čo čakáme od Vás

Na obsadenie tejto pozície budeš mať výhodu, ak:

  • si už pracoval(a) v nadnárodnej spoločnosti, skúsenosti získané u nadnárodnej spoločnosti sú užitočné aj pre nás
  • máš obchodnú kvalifikáciu.

Zhrnutie

Ako si Vás predstavujeme
Nákupné centrum: Eurovea (Bratislava)
Značka: Wellensteyn
Druh pozície: Pracovník predajne
Časový úväzok: Plný PÚ
Dátum nástupu: Ihneď
Názov pozície: Pracuj ako asistent/ka predaja v novootvorenej exkluzívnej predajni nemeckej luxusnej značky!
Typ zmluvného vzťahu: Trvalý pracovný pomer - TPP
Doba trvania pracovného vzťahu: Na dobu neurčitú
Mzda: 1 100 - 1 300 € za mesiac
Odmeny: áno
Benefity: Stravné lístky, Firemné akcie, Zľavy na firemné produkty, Občerstvenie na pracovisku, Finančný benefit
Vhodné pre študentov: Áno
Požadované minimálne vzdelanie: Základné
Znalosť jazyka:
sk - Materinský jazyk
en - Výhodou
Odpovedať